Najlepsze zabiegi odchudzające

0
395
Najlepsze zabiegi odchudzające

Szczupłe i jędrne ciało to marzenie wielu osób. Jednak pomimo stosowania odpowiednio dobranej diety i ćwiczeń nie zawsze da się osiągnąć wymarzony efekt. Zwłaszcza dotyczy to osób po 40 roku życia, u których dodatkowo spadek wagi jest utrudniony przez spowolniony metabolizm. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę dostępne w gabinetach kosmetologicznych. Jakie zabiegi odchudzające przynoszą najlepsze efekty?

Zabiegi odchudzające w gabinecie medycyny estetycznej i kosmetologii do doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, u których pomimo diety i ćwiczeń efekty są niewielkie lub żadne.  Zabiegi są doskonałą pomocą w zwalczaniu nadmiaru kilogramów ponieważ koncentrują się na redukcji najbardziej opornego tłuszczu gromadzącego się głownie na: brzuchu i boczkach, udach wewnętrznych i zewnętrznych, w okolicy kolan czy dołów pachowych.

Najlepsze zabiegi odchudzające:

  • Lipoliza iniekcyjna – jest to zabieg polegający na wstrzykiwaniu w obszar ciała najbardziej otłuszczony preparatu na bazie fosfatydylocholiny lub deoksycholanu sodu. Zabieg ma na celu zadziałać lipolitycznie a więc powodować stopniowy rozpad komórek tłuszczowych. W wyniku zabiegu można pozbyć się niechcianego tłuszczu i zmniejszyć obwody ciała. Zabieg najczęściej wykonuje się na obszar podbródka, brzucha i boczków, ud i pośladków.
  • HIFU – zabieg polegający na rozbijaniu komórek tłuszczowych za pomocą wysoko skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej. W przypadku zabiegu na ciało, zabieg wykonuje się dwoma głowicami o długości 13mm i 8mm. Głębsza głowica powoduje podgrzanie tkanki co prowadzi do rozpadu depozytów tłuszczowych. Płytsza głowica prowadzi do stymulacji kolagenu i elastyny w efekcie ma za zadanie ujędrnić skórę.
  • Thermogenique – zabieg termogeniczny. Występują 2 wersje zabiegu: manualna i maszynowa. Zabieg Thermogenique manualny polega na wykonaniu peelingu całego ciała, wmasowania w skórę koktajlu o działaniu redukującym tkankę tłuszczową i modelującym oraz wmasowanie żelu termoaktywnego o działaniu rozgrzewającym, antycellulitowym i wyszczuplającym i nałożeniem kokonu termogenicznego. W wyniku zabiegu dochodzi do zmniejszenia obwodów, redukcji cellulitu i wygładzenia skóry. Zabieg Thermogenique maszynowy to wykorzystanie trzech technologii: liposukcji kawitacyjnej o działaniu rozbijającym tkankę tłuszczową, fali radiowej o działaniu ujędrniającym oraz vacuum o działaniu usprawniającym przepływ krwi i limfy i pobudzeniu metabolizmu.
  • Icoone – masaż endermologiczny o działaniu wyszczuplającym, modelującym sylwetkę, ujędrniającym i antycellulitowym. Pierwsza część zabiegu to drenaż limfatyczny o działaniu wspomagającym przepływ krwi i limfy, poprawiającym metabolizm i redukującym obrzęki. Druga część zabiegu to skoncentrowane programy dopasowane do problematycznych okolic o działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym, antycellulitowym. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here