Jak wybrać sprzęt do automasażu?

0
716
Jak wybrać sprzęt do automasażu?

Wałek do ćwiczeń powinien być dobrany indywidualnie, pod kątem oczekiwań, poziomu wrażliwości na ból oraz stopnia wytrenowania. Roller to dobra alternatywa dla ćwiczeń dla osób, które nie dysponują czasem na siłownię, czy trening w plenerze. Jeżeli nie mamy możliwości regularnie uprawiać sport, warto zainwestować w zestaw uniwersalnych rollerów i z ich pomocą zadbać o kondycję fizyczną. Sprzęt do automasażu przeznaczony jest zarówno dla osób prowadzących typowo siedzący tryb życia, jak i dla sportowców. Coraz więcej osób pracuje przy komputerze, a to oznacza, że długo pozostają w jednej pozycji i potrzebują wsparcia do rozruszania tych partii ciała, które popadają w stagnację.

Napięty kark i okolice łopatek? Wypróbuj sprzęt do automasażu

Rollery, wałki i inne elementy wchodzące w skład zestawu sprzętu do automasażu pozwalają na wykonanie serii ćwiczeń odciążających i rozciągających napięte mięśnie. Dla osób, które dużo czasu spędzają przy biurku i prowadzą siedzący tryb życia, rozciągnięcia najczęściej wymagają mięśnie nóg, pośladków oraz obszarów zlokalizowanych wokół kręgosłupa. Napięcia powstają  głównie w okolicach łopatek, klatki piersiowej i karku. Jak sobie z nimi poradzić? Na rozluźnienie mięśni najlepszy jest masaż, który można wykonać samodzielnie przy pomocy rollerów. Odpowiednio dobrany sprzęt do automasażu pomoże rozciągnąć napięte mięśnie i zachować dobrą kondycję fizyczną.

Sprzęt MOVO stosowany w profilaktyce bólów mięśniowych

Sprzęt MOVO używany podczas ćwiczeń odczuwalnie poprawia gibkość oraz elastyczność ciała. Ćwiczenia z rollerem rekomendują trenerzy wielu różnych dyscyplin sportowych. Regularne używanie zestawu rollerów do rozciągania mięśni znacząco zmniejsza ryzyko potencjalnych urazów oraz kontuzji. Sprzęt MOVO można używać zarówno podczas profesjonalnego treningu, jak i w domu. Systematyczne ćwiczenia z rollerami przynoszą ulgę, poprawiają ogólny stan zdrowia oraz samopoczucia. Jak wybrać odpowiedni roller? Sklep MOVO pomoże dopasować wałek do automasażu indywidualnie, biorąc pod uwagę stopień wytrenowania, staż w rolowaniu oraz poziom wrażliwości na ból.

Profesjonalny roller – sklep MOVO

Wałek do automasażu pomaga zadbać o kondycję mięśni, co ma niebagatelne znaczenie dla osób, które na co dzień pozostają stosunkowo statyczne. Warto skorzystać także z profesjonalnych porad. Sprawdzony roller sklep oferuje wraz z doradztwem doświadczonego trenera, który podpowie, jak stosować automasaż w profilaktyce bólów mięśniowych. Warto skorzystać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here