SEYSSO Junior – nastoletni futuryzm i codzienna pielęgnacja jamy ustnej

0
197

Szczoteczki soniczne to najczęściej polecane szczoteczki nawet dla najmłodszych użytkowników. Mają miękkie włosie i wytwarzają odpowiednią ilość ruchów, które pozwalają prawidłowo zadbać już o pierwsze zęby. Wchodząc w wiek nastoletni warto wybrać model dopasowany do nowych potrzeb jamy ustnej, a także dynamiki młodego pokolenia.

Najnowszą szczoteczkę SEYSSO Junior marka zaprojektowała właśnie z myślą o nastolatkach – mogą z niej korzystać dzieci od 10 roku życia. Junior wyróżnia się minimalistycznym, futurystycznym designem i zwraca uwagę kolorystyką. Model występuje w dwóch pastelowych odcieniach – różowym i zielonym, posiada 3 programy pracy – Clean, Sensitive oraz White, wbudowany timer i magnetyczny uchwyt, który pełni jednocześnie funkcję ładowarki. Nowość w ofercie SEYSSO to niewątpliwie poręczny gadżet, z którym codzienna pielęgnacja staje się prosta i przyjemna.

Szczoteczka została tak zaprojektowana, aby dobrze leżała w dłoni i można było z niej łatwo korzystać. Na dodatek wydajny akumulator zapewnia do 5 tygodni pracy na jednym naładowaniu. U dzieci od 10 roku życia warto stosować program Sensitive, który pozwala poprawić zdrowie dziąseł. W ciągu dwóch minut, które odmierza automatyczny timer, zęby i dziąsła poddawane są delikatnym ruchom wymiatającym, co chroni dziąsła przed krwawieniem czy występowaniem stanów zapalnych. W zależności od trybu szczoteczka wytwarza od 56 000 poprzez 76 000 aż do 96 000 ruchów sonicznych na minutę. Drgania, które wprawiają w ruch również ślinę, wodę i pastę, tworzą mikrobąbelki, które rozbijają płytkę nazębną, natomiast gęste włókna główki zapewniają jeszcze bardziej precyzyjne czyszczenie jamy ustnej.

U nastolatków w wieku 11-12 lat istnieje największe ryzyko wystąpienia próchnicy na powierzchniach stycznych, dlatego codzienną higienę jamy ustnej dobrze jest uzupełnić w nić dentystyczną lub irygator, które oczyszczą przestrzenie międzyzębowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here