Profesjonalny lifting powiek – z jakiej oferty najlepiej skorzystać?

0
1395
Profesjonalny lifting powiek – z jakiej oferty najlepiej skorzystać?

Lifting powiek w Szczecinie cieszy się sporym uznaniem na rynku. Od tej pory zapomnimy o opadających powiekach i nadamy spojrzeniu młodości oraz blasku. Czym cechuje się taki zabieg? Jakie zalety ma lifting powiek? Czy jest to bezpieczna korekta? O czym warto pamiętać?

Lifting powiek Plexr w Szczecinie

Lifting powiek Plexr w Szczecinie jest wykonywany przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na takich zabiegach. Dodatkowy fałd skóry na powiekach jest dla wielu osób problematyczny, na szczęście można się go pozbyć. To źródło kompleksów i utraty pewności siebie, dlatego lifting powiek będzie doskonałym rozwiązaniem. Plazmowy lifting jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny – nie wymaga chirurgicznej interwencji, co jest sporą zaletą.

Korekta okolic oczu

Lifting Plexr to specjalnie opracowana technologia generatora mikro wiązki plazmy, jaka jest przełomem w medycynie estetycznej. Zastosowanie technologii nie wymaga użycia lasera ani skalpela, gdyż w tym wypadku korzysta się z urządzenia Plexr, jakie wytwarza wiązki plazmy. W czasie korekty okolic oczu, leczniczym działaniem objęte są jedynie zewnętrzne warstwy skóry. Jakie zalety ma taka metoda? Przede wszystkim warto podkreślić:

  • brak naruszenia powłoki skóry właściwej,
  • brak uszkodzenia tkanek głębokich,
  • nie wystąpienie krwawienia,
  • brak ryzyka uszkodzenia narządu wzroku,
  • zniwelowanie ryzyka wystąpienia stanów zapalnych otaczających tkanek,
  • zniwelowanie ryzyka miejscowego obumarcia tkanek.

Przebieg liftingu powiek

Zabieg tego typu wymaga użycia generatora mikro wiązki plazmy i jest całkowicie bezpieczny. Ponadto, nie jest bolesny, gdyż przed zabiegiem specjalista nakłada specjalny żel znieczulający. Kolejny krok to nanoszenie punktowo (dzięki Plexr) zjonizowanego gazu. Zastosowanie wiązki plazmy pozwala wywołać sublimację naskórka i stopniowe obkurczanie się powierzchni powiek. W efekcie są one uniesione, a napięcie skóry ulega poprawie. To z kolei pozwala uzyskać efekt  terapeutyczny, jakie jest nazywany otwarciem oka.

Fachowy lifting powiek Plexr w Szczecinie jest niezwykle popularny. To nowoczesna metoda, jaka nie wymaga ingerencji chirurgicznej. Urządzenie działa wydajnie i pozwala sprawnie pozbyć się opadających powiek. Z czasem powieki wyglądają nieestetycznie i wpływają na nasz dyskomfort, dlatego warto poszukać innowacyjnych rozwiązań w specjalistycznych klinikach medycyny estetycznej. Po korekcie okolic oczu na nowo odzyskamy młodą skórę i pewność siebie. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here