Innowacyjna poduszka do karmienia

0
111

Marka Piapimo wprowadziła na rynek pierwszą na świecie wodoodporną, hypoalergiczną poduszkę do karmienia. Produkt dostępny jest już w dobrych sklepach z akcesoriami dla dzieci i mam, a także w sklepie internetowym marki  https://piapimo.pl. Poduszka do karmienia Piapimo jest projektem, w którym została połączona wiedza położnych laktacyjnych, doświadczenie specjalistów i potrzeby młodych mam.

To produkt, który bez wątpienia doceni każda mama: odciąża ramiona i plecy, pozwala rozluźnić obręcz barkową i pozwala w pełni skupić się w komforcie na chwilach spędzonych z dzieckiem. Poduszka została już bardzo wysoko oceniona przez mamy, panie położne, szpitale, które również mają je na wyposażeniu oddziałów położniczych i neonatologicznych. Produkt eksportowany jest również na rynki zagraniczne.

Na czym polega innowacyjność poduszki do karmienia Piapimo?

Większość tradycyjnych poduszek do karmienia posiada wkłady poliestrowe stosowane w poduszkach, które z czasem mogą się odkształcać. Ponadto ich wierzchnia warstwa nie zawsze jest ściągana, przez co poduszka może być prana jedynie w całości, a to dodatkowo negatywne wpływa na jej długotrwałe użytkowanie.

Poduszka Piapimo wypełniona jest hypoalergicznymi kulkami silikonowymi, które ergonomicznie dostosowują się do pozycji dziecka i mamy, nie ulegając jednocześnie odkształceniom. Ponadto, wkład chroniony jest przed wpływem wilgoci przez wodoodporny pokrowiec, zapewniający maksymalny komfort mam i higienę malucha.

Zewnętrzna warstwa poduszki to ściągana poszewka wykonana z wysokiej jakości, miłego w dotyku bawełnianego weluru lub jersey’u. Obecnie dostępnych jest pięć neutralnych, pastelowych kolorów poduszki, które doskonale będą komponować się z wystrojem każdego pokoju dziecięcego, a także sypialni rodziców czy salonu.

Poduszka Piapimo to wysoka jakość wykonania, gwarantowane najwyższe standardy higieniczne i designerski wygląd. To doskonałe dopełnienie każdej wyprawki niemowlęcej i wsparcie dla mam przez pierwsze miesiące laktacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here